Ibišević: Ostavili smo srce na terenu

Izvor: Vesti-online.com, 16.Jun.2014, 18:29   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Ibišević: Ostavili smo srce na terenu

Fudbaler Bosne i Hercegovine Vedad Ibišević je rekao da su on i njegovi saigrači dali sve od sebe u utakmici protiv Argentine.

Vedad Ibišević

 

"Nesrećno smo primili gol. Posle smo ostavili srce na terenu. Uz malo sreće, mogli smo i bolje. Ne treba da se žalimo", rekao je Ibišević.

 

Fudbaleri Bosne i Hercegovine su poraženi od Argentine rezultatom 1:2 u prvom kolu Grupe F Svetskog prvenstva u Brazilu. Argentina je >> Pročitaj celu vest na sajtu Vesti-online.com << povela autogolom Seada Kolašinca u trećem minutu meča, Lionel Mesi je duplirao prednost u 65. minutu, dok je prvi gol za BiH na svetskim prvenstvima dao Vedad Ibišević u 85. minutu. On je rekao da njegova ekipa mora da bude oprezna u narednim utakmicama, protiv

Nigerije i Irana.

"Ako budemo igrali kao sinoć, ne bi trebalo da bude problema", istakao je Ibišević, a prenose bosanski mediji.

 

Reprezentativac BiH Miralem Pjanić se složio sa Ibiševićem da su dali sve od sebe i da imaju velike šanse da prođu grupu.

"Malo nam je krivo, teško nam pada, ali igrali smo protiv favorita za osvajanje Svetskog prvenstva. Nije bilo lako, mi smo se borili. Sigurno da ima stvari koje smo mogli bolje da odradimo, ali za prvu utakmicu mislim da nismo loše startovali. Ono što je definitivno je to da su svi igrači dali sve od sebe i ako se takva igra ponovi protiv Nigerije i Irana, biće dobro", istakao je Pjanić.

 

 

Nastavak na Vesti-online.com...



Povezane vesti

Hrabri »zmajevi« nesrećno poraženi

Izvor: Nezavisne Novine, 16.Jun.2014

Hrabrom, borbenom i disciplinovanom igrom fudbaleri Bosne i Hercegovine namučili su veliku Argentinu u svojoj prvoj utakmici na Svjetskom prvenstvu u Brazilu.

Nastavak na Nezavisne Novine...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Vesti-online.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Vesti-online.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.