INTER SLAVIO U RIMU: Roma igrala samo poluvreme (VIDEO)

Izvor: SrbijaDanas.com, 10.Feb.2024, 21:36

Neroazuri slavili u derbiju kola...

Fudbaleri Intera pobedili su Romu 4:2 (1:2) posle preokreta u 24. kolu italijanske Serije A.

Gosti iz Milana već u 17. minutu poveli su kada je Frančesto Ačerbi matirao golmana Rome.

Već u 28. minutu Roma je došla do izejdnačenja, kada je loptu u mrežu spakaovao Mančini, a do kraja prvog dela domaći tim uspeo je da preokrene i povede.

Igrao se 44. minut kada je EL Šaravi bio precizan za 2:1 i "vučica" >> Pročitaj celu vest na sajtu SrbijaDanas.com << je sa tim rezultatom ušla u drugo poluvreme.

Samo pet minuta igre u drugom poluvremenu Tiram je izjednačio na 2:2, da bi u 56. minutu igre Anhelinjo postigao autogol za novu prednost milanske ekipe od 3:2.

Konačan rezultat 4:2 na Olimpiku postavio je Bastoni u treće minutu nadoknade, čime je Inter još bliže prišao Skudetu.

BASTONIIIIIIIIIIIIII 4-2 pic.twitter.com/p8v2e5u4j1