I Kavani opleo po Iguainu

Izvor: Sportske.net, 22.Avg.2016, 21:48   (ažurirano 02.Apr.2020.)

I Kavani opleo po Iguainu

Bivši napadač Napolija izjavio da nikad ne bi sebi mogao da dozvoli da učini ono što je ovog leta učinio 'Pipita'.

Potres koji je na Apeninima izazvan prelaskom Gonzala Iguaina iz Napolija u Juve i dalje ne jenjava.

Potez Argentinca je u gradu pod Vezuvom označen kao izdaja, najbolji strelac Serije A iz prošle sezone je 'persona non grata' u Kampaniji.

Zanimljivo, 'Staroj dami' je ovog leta pošlo za rukom ono što nije 2013. godine. Tada je meta bio >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportske.net << Edison Kavani, ali je Urugvajac umesto u Juve otišao u Pari Sen-Žermen.

"Svaki čovek ima pravo na svoj izbor, ali ja moram da kažem da tako nešto nikada ne bih izabrao." rekao je 'El Matador' novinarima u miks zoni nakon sinoćne pobede PSŽ-a nad Mecom.

'Sveci' su slavili sa ubeldjivih 3:0 na 'Parku Prinčeva', ali se Kavani u nekoliko navrata propisno obrukao.

Nastavak na Sportske.net...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Sportske.net. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Sportske.net. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.