Hulk više nije sam u napadu, Porto doveo Marka Janka iz Tventea

Izvor: Blic, 31.Jan.2012, 19:40   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Hulk više nije sam u napadu, Porto doveo Marka Janka iz Tventea

Uprava portugalskog Porta angažovala je prvog napadača Austrije Marka Janka, koji je prethodno nastupao za Tvente.

Janko je sa Portom potpisao troipogodišnji ugovor iako je u poslednjih nekoliko dana bilo problema oko finalizacije dogovora.

Naime, čelnici Tventea toliko su zatezali oko visine obeštećenja, da je menadžer Janka Rob Jansen samoinicijativno otputovao u Portugal kako bi lično utanačio sve detalje pregovora.

Jansen je uvideo da je ovo šansa karijere za Janka, jednog od najboljih napadača Evrope, koji bi dolaskom u Porto kasnije mogao da skrene pažnju još većih klubova na sebe.

Nastavak na Blic...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Blic. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Blic. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.