Hibertu pomogli Džordž i pecanje

Izvor: B92, 08.Maj.2014, 12:36   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Hibertu pomogli Džordž i pecanje

Košarkaš Indijane Roj Hibert izjavio je da mu je Pol Džordž pomogao da prevaziđe probleme i krizu u igri koju je imao u poslednje vreme.

Roj Hibert bio je u hibernaciji, sada se napokon probudio i ubacio je Vizardsima 28 poena (10-13 iz igre), uz devet skokova i dve rampe, pa je bio najzaslužniji za trijumf Indijane.

"Dejvid Vest mi uvek govori o tome kako je biti osoba u središtu okeana koja samu sebe spasava. Niko ne može da ti doda konopac ili pojas za spasavanje. >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << Moraš sam to da uradiš", rekao je Hibert.

On je istakao da mu je pomogao odlazak na pecanje sa Polom Džordžom.

"Osoba koja mi je najviše pomogla je Pol Džordž. Pecali smo oko dva sata i nismo pričali o košarci već o životu. On mi je rekao da su ovo problemi sa kojima mogu da se izborim. On je sjajan saigrač i cenim što je za mene uradio nešto što nije morao."

Hibert je istakao da će pokušati da veže što više dobrih partija.

"Želim da vežem nekoliko dobrih partija. Konstantnost mi nije bila prijatelj ove godine. Pokušaću da nastavim sa agresvinom igrom i da kontrolišem stvari koje mogu da se kontrolišu“, rekao je Hibert.

Indijana je ovim trijumfom izjednačila rezultat u seriji.

Nastavak na B92...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.