Izvor: B92, 23.Jan.2021, 19:10

Het-trik Marokanca za novi trijumf Sevilje

Fudbaleri Sevilje savladali su Kadis u meču 18. kola španske LaLige – 3:0 (2:0).
Sevilja je ovom pobedom došla na treće mesto na tabeli.
Kadis je doživeo neuspeh posle četiri meča bez poraza i nalazi se na devetom mestu.
Junak utakmice je marokanski reprezentativac Jusuf En Nesiri, koji je postigao het-trik.
Pogađao je u 32, 37. i 62. minutu.
Četvrti gol na meču poništen mu je u 65. minutu zbog ofsajda, kada su intervenisale sudije iz VAR sobe.
Srpski reprezentativac Nemanja Gudelj meč je počeo sa klupe i u igru je ušao na startu drugog poluvremena, u 46. minutu.