Izvor: Blic, 05.Apr.2014, 12:28 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Hese ponovo na operaciji kolena
Napadač Real Madrida Hese Rodriges biće podvrgnut intervenciji na kolenu, zbog infekcije koja je nastupila posle operacije 20. marta.
"Hese će kroz nekoliko sati biti podvrgnut reviziji na Hesingpark klinici u Augsburgu, koju će izvršiti dr Ulrih Beniš, pošto je otkrio da postoji upala na mestu gde je izvršena prva operacija", kaže se u klupskom saopštenju.
Hese je operisao ukrštene ligamente i meniskus kolena, posle povrede koju je zadobio na prvoj utakmici >> Pročitaj celu vest na sajtu Blic << osmine finala Lige šampiiona protiv Šalkea.
Prvobitno je procenjeno da će period oporavka trajati oko šest meseci, ali najnovije komplikacije mogle bi da produže taj period.
Trener Real Madrida Karlo Anćeloti rekao je na konferenciji za novinare da je Hese poslednjih dana imao povišenu temperaturu zbog infekcije kolena.
"Hese će otići na reviziju kod hirurga koji ga je operisao. Zaista nije imao sreće ove sezone", rekao je Anćeloti.
Najčitanije SADA:






