Herta pregazila Subotićev Union – blistali Grujić i Ibišević

Izvor: B92, 22.Maj.2020, 22:26

Herta "pregazila" Subotićev Union – blistali Grujić i Ibišević

Fudbaleri Herte pobedili su u Berlinu gradskog rivala Union 4:0 (0:0) u uvodnoj utakmici 27. kola Bundeslige.

Herta je ostvarila i drugi trijumf nakon pauze usled koronavirusa, dok je Union zabeležio drugi poraz.

Posle prvog poluvremena ništa nije nagoveštalo takav epilog, a onda se "pojavio" Vedad Ibišević.

Bosanskohercegovački golgeter u samo dva minuta rešio je utakmicu tako što je prvo sjajno reagovao glavom na jedan centaršut.

A onda >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << je u sledećem napadu maestralno asistirao Dodiju Lukebakiju.

Kasnije su Mateus Kunja i Derik Bojata, koji je prošlo kolo postao "poznat" po tome što je ljubio Marka Grujića, stavili tačku na ubedljiv trijumf.

Grujić je pružio sjajnu partiju, bio zapažen na terenu svih 90 minuta, a uspeo je da dobije žuti karton.

Sa druge strane, Neven Subotić posle kiksa protiv Bajerna meč je presedio na klupi za rezerve.