Izvor: Sportske.net, 02.Maj.2020, 21:08
Heroj Nemačke odbio pozive iz Serije A!
Jasno je u čemu je problem.
Kako prenosi nemački "Bild", Mario Gece je odbio ponude koje je imao iz Serije A.
Pisalo se da ga prate Lacio i Roma, posebno jer mu ugovor sa Borusijom Dortmund ističe na kraju sezone.
Ipak, prema poslednjim informacijama, Gece je odbio ponude iz Rima, jer nije bio zadovoljan finansijskim aspektom istih.
"Bild" prenosi da je Gece uporan u tome da ne potpiše ugovor koji će mu doneti primanja manja od onih koja trenutno >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportske.net << ima u Dortmundu, a to je čak osam miliona evra po sezoni.
Nemački list tvrdi i da je Bajern zainteresovan da ga vrati u svoje redove, ali da se u trku uključio i Milan, koji veruje da bi sa Ralfom Rangnikom, koji je sve bliži klupi tima sa "San Sira", mogli da ga ubede da ih pojača.
Gece se u Dortmund vratio iz Bajerna 2016. godine, ali je imao puno problema sa povredama, pa je odigrao oko 100 mečeva, tokom kojih je postigao 14 pogodaka u svojoj drugoj epizodi u klubu sa "Signal Iduna Parka".








