Hečerov oproštaj od Grobara: Bila mi je čast!

Izvor: Vesti-online.com, 12.Jun.2017, 11:52   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Hečerov oproštaj od Grobara: Bila mi je čast!

Doskorašnji plejmejker Partizana Vil Hečer, posle sezone provedene u klubu, karijeru će nastaviti u italijanskom Dinamo Sasariju.

Posle odlaska iz srpskog kluba Amerikanac nije propustio priliku da se oprosti od kluba i navijača.

- Hvala saigračima, treneru, klubu i naravno 'grobarima'. Bila je zaista velika čast nositi dres Partizana ove sezone - napisao je Hečer na Tviter nalogu.

Iskusni igrač je ove sezone za >> Pročitaj celu vest na sajtu Vesti-online.com << Partizan u ABA ligi beležio prosečno 15,4 poena i 3,9 asistencija, i bio je jedan od najboljih igrača crno-belih. Prelaskom u Sasari nastavlja se "putešestvije" po Evropi 32-godišnjeg pleja pošto je Italija deseta zemlja u kojoj je igrao na Starom kontinentu.

Nastavak na Vesti-online.com...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Vesti-online.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Vesti-online.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.