Izvor: Nezavisne Novine, 15.Jun.2017, 20:05   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Hajrović za Švajcarsku

Na zvaničnom portalu Verdera objavljen je mini-intervju sa fudbalerom Izetom Hajrovićem.

Povremeni reprezentativac BiH je odgovarao na interesantna pitanja, poput onoga "Miralem Pjanić ili Zvjezdan Misimović", a prednost je dao "malom princu".

Ipak, odgovor na jedno pitanje, sudeći po komentarima na društvenim mrežama, nije se svidio navijačima "zmajeva".

Naime, između Švajcarske i BiH izabrao je Švajcarsku, zemlju u kojoj je rođen i odrastao, a >> Pročitaj celu vest na sajtu Nezavisne Novine << na konstataciju novinara zašto onda igra za BiH, obrazložio je da je to nešto sasvim drugo.

Inače, riječ je o igraču koji je i na početku reprezentativne karijere za BiH zbog dvoumljenja između Švajcarske i BiH doživio neugodnosti, a imao je i verbalni sukob sa Edinom Džekom.

Nastavak na Nezavisne Novine...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Nezavisne Novine. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Nezavisne Novine. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.