HOPMAN KUP: Španija prvi finalista

Izvor: Sportski Žurnal, 03.Jan.2013, 12:16   (ažurirano 02.Apr.2020.)

HOPMAN KUP: Španija prvi finalista

Reprezentacija Španije prvi je finalista Hopman kupa, koji se igra u Pertu, pošto je u poslednjem kolu B grupe bila bolja od SAD 2:1.
Zanimljiv je način na koji su Španci izborili plasman u završnicu. Oni su, naime, do toga došli bez neke velike muke.
Amerikanac Džon Izner je zbog povrede kolena predao mečeve, pa su Fernando Verdasko i Anabel Medina Gariges osvojili dva boda bez izlaska na teren i zamaranja.
U jedinom odigranom meču Serena Vilijams >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportski Žurnal << je pobedila Gariges 6:3, 6:4.
Španija u finalu čeka pobednika A grupe u kojoj Srbija vodi maksimalnim učinkom od dve pobede iz dva meča. Australija i Italija imaju skor od jedne pobede i poraza, dok je Nemačka bez pobede. Upravo s Nemcima se Novak Đoković i Ana Ivanović sastaju u petak u poslednjem kolu.

Nastavak na Sportski Žurnal...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Sportski Žurnal. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Sportski Žurnal. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.