Gračanica 6. juna gost Crvene zvezde

Izvor: NoviMagazin.rs, 28.Maj.2018, 17:34   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Gračanica 6. juna gost Crvene zvezde

Fudbaleri Crvene zvezde igraće 6. juna prijateljsku utakmicu sa Gračanicom, objavljeno je danas.

"Biće ovo lepa prilika da Zvezdina publika uživo vidi kako izgleda novoizgrađeni teren, ali i da pozdravi klub sa Kosmeta sa kojim Crvena zvezda gaji izuzetno bliske i prijateljske odnose", navodi se u saopštenju Zvezde.

Tom utakmicom biće otvoren novi, teren broj šest, sa prirodnom travom, koji se >> Pročitaj celu vest na sajtu NoviMagazin.rs << nalazi u kompleksu omladinske škole Crvene zvezde.

Tradicionalna utakmica trebalo je da se igra u maju u Gračanici, ali fudbalskom klubu Crvena zvezda tada nije dozvoljena poseta Kosovu i Metohiji.

Utakmica će se igrati u sredu, 6. juna od 17.30.
Pogledaj vesti o: Autonomna pokrajina Kosovo i Metohija

Nastavak na NoviMagazin.rs...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta NoviMagazin.rs. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta NoviMagazin.rs. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.