Gotovo, Napoli dobio veliko pojačanje!

Izvor: Sportske.net, 15.Avg.2019, 12:32   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Gotovo, Napoli dobio veliko pojačanje!

Sjajne vesti za Karla Anćelotija.

Kako prenose holandski mediji, Irving "Ćuki" Lozano je novi fudbaler Napolija.

Dugo se piše o ovom transferu u evropskim medijima, klub sa "San Paola" već neko vreme pokušava da dovede sjajnog Meksikanca, a prema poslednjim izveštajima, konačno su i uspeli u tome.

Naime, on će se u Italiju preseliti za rekordan novac, makar kada je PSV u pitanju, pisalo se o cifri od 42 miliona evra.

Deo novca će pripasti >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportske.net << i njegovom bivšem klubu Pačuki, a Meksikanac će sa Napolijem parafirati saradnju do 2024. godine.

Holandski mediji navode i da mu je PSV već pronašao zamenu, u pitanju je reprezentativac Japana iz Groningena, Ricu Doan.

Lozano će tako postati četvrto pojačanje Napolija ovog leta, ako izuzmemo igrače koji su u klubu minule sezone igrali na pozajmici, pa su ovog leta otkupljeni.

Nova lica na "San Paolu" su Kostas Manolas (Roma), Eljif Elmas (Fenerbačhe) i Đovani Di Lorenco (Empoli).

Otkupljeni su ugovori Aleksa Mereta, Davida Ospine i Orestisa Karnezisa.

Nastavak na Sportske.net...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Sportske.net. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Sportske.net. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.