Izvor: RTS, 22.Okt.2021, 20:25

Goleada u Torinu, "bikovi" prekinuli seriju mečeva bez pobede

Fudbaleri Torina pobedili su Đenou na otvaranju devetog kola Serije A i prekinuli seriju od četiri utakmice bez trijumfa. "Bikovi" su trijumfovali rezultatom 3:2 i skočili na desetu poziciju na tabeli italijanskog šampionata.
Torino sada ima 11 bodova, dok je Đenoa pala na pretposlednje mesto sa samo šest.

Domaćin postigao dva gola u prvih pola sata i, činilo se, već tada obezbedio tri boda.
U 14. minutu Sanabrija je doneo prednost >> Pročitaj celu vest na sajtu RTS << Torino, da bi u 31. asistirao Pobegi za drugi pogodak.
Tim rezultatom se otišlo na odmor, a u drugom poluvremenu je mogao i da se promeni, ali je Linetiju poništen pogodak zbog faula u napadu.
Matija Destro je uneo neizvesnost u 70. minutu, ali je Josip Brekalo nešto kasnije vratio domaćem timu dva gola viška.
Nije takva situacija dugo potrajala jer je Kaisedo smanjio na 3:2, ali vremena za potpuni povratak nije bilo.
Srpski reprezentativac Saša Lukić odigrao je čitav meč za "bikove", baš kao i golman Vanja Milinković-Savić.
U drugom meču Sampdorija je pobedila Speciju 2:1.