Izvor: S media, 30.Nov.2010, 16:08 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Gol razlika za "verovali ili ne"!
Nižerazredni klub iz Engleske, Madron, uspeo je da popravi formu za samo desetak dana. Posle poraza u kojem su primili 55 golova, minulog vikenda dozvolili su da im se mreža zatrese "samo" 22 puta.
Amaterski klub iz Kornvola uspeo je prošle sezone da ostvari plasman u viši rang takmičenja, 13. englesku ligu, ali posle 11 odigranih mečeva ima katastrofalnu gol razliku - 2:227!
Lokalni trener ima veliki problem da sastavi ekipu, jer retko kada uspe da skupi >> Pročitaj celu vest na sajtu S media << svih 11 igrača, potrebnih za prvu postavu. Većina njih su rudari, uz nekoliko đaka, pa u zavisnosti od obaveza uspevaju da se povremeno posvete i fudbalu.
U meču kada su primili 55 golova, rivalu su se suprotstavila samo sedmorica fudbalera.
Zanimljivo je da Madron nije poslednji na tabeli, jer jedan tim ima negativan broj bodova, pošto se ekipa nije pojavila na zakazanoj utakmici.
(Foto: thesun.co.uk)




















