Gindogan: Liverpul nam je najveći konkurent

Izvor: N1 televizija, 16.Nov.2016, 14:58   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Gindogan: Liverpul nam je najveći konkurent

Fudbaler Mančester sitija Olkan Gindogan smatra ekipu Liverpula za najvećeg konkurenta u trci za titulu Premijer lige, naročito zato što je vodi njegov nekadašnji trener Jirgen Klop, koga jako ceni.

"Klopov rad u Liverpulu me podseća na početak u Dortmundu, naročito se to vidi u u načinu kako igračima. On ima dar da fascinira tim i gura ga napred, što se vidi po igrama. Liverpul ima veliku prednost jer ne igra u Evropi i biće nam veliki konkurent", rekao je Gindogan.
>> Pročitaj celu vest na sajtu N1 televizija << />
Nemački fudbaler je uporedio Klopa i Pepa Gvardiolu.

"Kod obojice je veoma naporno trenirati. Razlika je samo u tome što Gvardiola voli da lopta bude stalno u nogama njegovog tima, dok Klop više forsira situacije jedan na jedan. Međutim, obojica su zanimljivi tipovi", zaključio je Gindogan.

Fudbaleri Liverpula prvi su tabeli engleskog prvenstva sa 26 bodova, jednim više od Čelsija i dva od Mančester sitija.

Gindogan je uspešno sarađivao sa Klopom u Borusiji iz Dortmunda, kada su bili prvaci Nemačke, zatim su osvojili nacionalni Kup i stigli do finala Lige šampiona.

Nastavak na N1 televizija...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta N1 televizija. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta N1 televizija. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.