Geršon ponovo na klupi Makabija

Izvor: B92, 25.Nov.2008, 16:37   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Geršon ponovo na klupi Makabija



Harizamtični izraelski trener Pini Geršon vraća se po treći put na klupu Makabija. Kako je saopštio klub iz Tel Aviva, Geršon ostaje na klupi "ponosa Izraela" do 2011.godine.

Geršon, ujedno i selektor reprezentacije Bugarske osvojio je tri titule prvaka Evrope sa "žutima" u periodu od 2001 – 2005.godine, a novi "start" na klupi makabija očekuje ga već u četvrtak u Nokia Areni gde će Makabi dočekati Unikahu iz Malage.

Epizoda sa sada >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << već bivšim trenerom Efije Birenbaumom je tako završena posle samo 3 meseca. Makabi u Euroligi ima skor 2-2, uz neubedljive igre( poslednji meč doneo je i veliki poraz u Pireju od 17 poena), ali je presudio domaći poraz tokom vikenda, jer je Makabi izgubio od velikog rivala Hapoel Migdala iz Jerusalema.

Nastavak na B92...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Povezane vesti

Geršon po treći put u Makabiju

Izvor: Mondo, 25.Nov.2008

Legenda izraelske košarke Pini Geršon po treći put u karijeri je seo na klupu Makabija iz Tel Aviva, potpisavši ugovor do 2011. godine!

Nastavak na Mondo...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.