Izvor: MozzartSport.com, 27.Jan.2021, 22:18

Genk se poigravao, pa doveo pobedu u pitanje (VIDEO)

Drugoplasirani tim Belgije rutinski stigao do tri gola prednosti, ali potom umalo ispustio bodove
Genk se pobedom nad Varegemom (3:2) u okviru 22. kola vratio na pobednički kolosek i prekinuo niz od tri utakmice bez pobede. Drugoplasirani klub u aktuelnom šampionatu u završnici 2020. godine suočio se sa oscilacijama koje su se nastavile i u januaru, a nagoveštaj boljih dana predstavlja igra prikazana u završnici prvog i početkom drugog poluvremena.
Nakon prodora Munjoza u sudijskoj nadoknadi prvog dela igre Kolumbijac je uposlio Onuačua kojem nije bilo teško da iz peterca zatrese mrežu.
Nigerijski napadač drugi put se upisao u strelce u 52. minutu pošto je nadvisio sve u šesnaestercu...