Furiozno poluvreme Vojvodine i Čukaričkog, prvi remi Proletera!

Izvor: Sportske.net, 09.Avg.2020, 23:37

U vreme dok je Partizan igrao u Humskoj sa Javorom (4:0), još tri meča trećeg kola su odigrana.

Vojvodina je ostvarila prvu pobedu ove sezone, pošto je kao gost sa 3:1 savladala Voždovac.

Već u prvih pola sata igre, Bojić, Saničanin i Gemović su Vojvodini doneli tri gola prednosti, a početkom drugog poluvremena Gajić je samo ublažio poraz Voždovca.

Čukarički ima sedam bodova posle pobede rezultatom 3:0 nad Radom. Sve je bilo rešeno već posle >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportske.net << devet minuta igre, kada su ''Brđani'' postigli sva tri gola, najpre preko Sarića, a onda i preko Marka Docića, koji je pogađao u šestom, pa devetom minutu iz penala.

Proleter nije uspeo da zabeleži i treću pobedu na početku sezone, pošto je u Novom Sadu igrao 1:1 sa Bačkom.

Oba gola postignuta su iz penala - Knežević za Proleter u 77. i Krčmarević u 90. za ekipu Bačke.