Fulam sa igračem manje do boda protiv Ridinga

Izvor: Sportske.net, 12.Avg.2017, 18:43   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Od 30. sekunde je Fulam igrao sa igračem manje, ali je uspeo da osvoji bod protiv Ridinga.

Ekipa našeg trenera Slaviše Jokanovića je uspela da stigne do drugog boda iz dva odigrana kola pošto je danas remizirala sa ekipom Ridinga na gostovanju.

Od samog starta su gosti igrali sa igračem manje kada je Kalas dobio direktan crveni karton, već nakon 30 sekundi.

Domaći to nisu iskoristili u prvom poluvremenu, nije bilo golova, da bi u 61. minutu Keli doveo >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportske.net << Riding u prednost.

Ipak, ekipa Slaviše Jokanovića se nije predavala, uspela je da preko Piazona stigne do izjednačenja u 83. minutu meča.

U ostalim mečevima u okviru Čempionšipa odigranim danas postignuti su sledeći rezultati:

Barnsli - Ipsvić 1:2

Birmingem - Bristol 2:1

Brentford - Notingem 3:4

Kardif - Aston Vila 3:0

Derbi - Vulvs 0:2

Hal - Barton 4:1

Lids - Preston 0:0

Milvol - Bolton 1:1