Fulam ispao od četvrtoligaša, Mitrović tragičar

Izvor: RTS, 06.Jan.2019, 19:24   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Fudbaleri Fulama ispali su iz FA Kupa, pošto su na svom terenu poraženi od četvrtoligaša Oldama sa 2:1.
Fulam je poveo golom Odoija u 52. minutu, ali su gosti izjednačili preko Saridža, koji je bio precizan sa bele tačke u 76. minutu.

Aleksandar Mitrović je odmarao do 84. minutu, kada je ušao na teren i odmah dobio sjajnu priliku za gol.
Penal za Fulam, ali je golman gostiju odbranio >> Pročitaj celu vest na sajtu RTS << Mitrovićev udarac.
Lang je u 88. minutu šokirao domaćina i doneo Oldamu plasman u narednu rundu.
Mančester siti je bio ubedljiv protiv Roterama - 7:0.
Zanimljivo, svih sedam različitih strelaca - Sterling, Foden, autogol Adžaija, Gabrijel Žezus, Mahrez, Otamendi i na kraju Sane.
Milvol je sa 2:1 bio bolji od Hala, KPR istim rezultatom od Lidsa.
Šefild junajted je priredio neprijatno iznenađenje svojoj publici, pošto je eliminisan od Barneta - 1:0.
Votford je sa 2:0 savladao u gostima Voking, dok je Donkaster sa 3:1 savladao Preston.
Lester se, poput Fulama, obrukao u duelu sa četvrtoligašem - Njuportom.
Njuport je na svom terenu pobedio sa 2:1 i izbacio Lester iz takmičenja.