Izvor: NoviMagazin.rs, 21.Maj.2016, 20:20 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Fudbalerima Zvezde uručen šampionski pehar
Fudbalerima Crvene zvezde uručen je danas pehar šampiona Super lige Srbije, uoči utakmice poslednjeg kola sa Radničkim iz Niša.
Zvezda je ubedljivo osvojila 27. šampionsku titulu, u jednom trenutku je nanizala 24 pobeda, a uoči poslednjeg današnjeg kola, pretrpela je samo dva prvenstvena poraza.
Pehar je na teren stadiona "Rajko Mitić" izneo je Jovan Jaćimović, brat navijača Crvene zvezde >> Pročitaj celu vest na sajtu NoviMagazin.rs << koji je ubijen u tuči u Čačku.
Fudbalerima i stručnom štabu je bivši kapiten Zvezde i novi potpredsednik Fudbalskog saveza Srbije Goran Bunjevčević prvo uručio medalje. Oko 30.000 navijača je svakog igrača prilikom izlaska na teren pozdravilo aplauzom, a najveće ovacije dobio je trener Miodrag Božović.
Pehar Zajednice Super lige kapitenu Aleksandru Lukoviću predao je predsednik te organizacije Vladimir Bulatović, a glavni pehar uručio je Bunjevčević.
Ulaz na stadion bio je besplatan, a navijači su dobili bezalkoholno pivo i čips.
"Osećaj je prelep, ovo mi je najlepši trenutak u karijeri. Zahvalio bih svima koji su dosli da uveličaju slavlje", rekao je Luković za televiziju Arenasport.
Pogledaj vesti o: Liga Šampiona










