Fudbaleri Javora pobedili novosadsku Mladost

Izvor: B92, 08.Avg.2022, 21:44

Fudbaleri Javora pobedili su na svom terenu u Ivanjici Mladost GAT sa 2:1, u utakmici petog kola Super lige Srbije.

Javor je poveo u 10. minutu golom Normana Kembela, a sedam minuta kasnije izjednačio je Milan Mirosavljev.

Pobedu domaćoj ekipi doneo je Luka Luković pogotkom u 55. minutu.

Posle prve dve utakmice bez pobede, Javor je vezao treću pobedu u prvenstvu i četvrti je na tabeli sa deset bodova.

Novosadska Mladost je bez pobede u poslednje >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << četiri utakmice, a posle trećeg poraza zauzima 12. mesto na tabeli sa četiri boda.

U sledećem kolu Javor će u Subotici igrati protiv Spartaka, a Mladost će dočekati Partizan.