Frajburg konačno pobedio (VIDEO)

Izvor: MozzartSport.com, 02.Nov.2014, 20:26   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Frajburg u Kelnu došao do prve pobede u sezoni, Paderborn slavio protiv Herte

Konačno pobeda Frajburga! Ekipa iz pokrajine Baden Virtemberg savladala je večeras u gostima ekipu Kelna sa 1:0 utakmici 10. kola Bundeslige i predala fenjer Verderu i Borusiji iz Dortmunda.

Frajburg je hrabro odigrao na ovom gostovanju, a pobednik je rešen početkom drugog poluvremena. Igrao se 50. minut kada je Mergim Mavraj rukom dirao loptu u svom kaznenom prostoru, a sudija je >> Pročitaj celu vest na sajtu MozzartSport.com << pokazao na belu tačku.

Siguran sa 11 metara bio je Vladimir Darida, a kasnije je ovaj fudbaler zaradio i žuti karton.

Reprezentativac Srbije Stefan Mitrović odigrao je svih 90 minuta za ekipu Frajburga, koja je do ovog kola u Bundesligi primila 14 golova.

Ekipa Paderborna, koja je bila lider posle prvih nekoliko kola, a potom pala, večeras je trijumfovala kod kuće protiv berlinske Herte, koja je tradicionalno bolja na svom terenu.

Marvin Bakalorž, Elijas Kačunga i Alban Meha tresli su mrežu Herte koja opet ima samo tri boda više od timova u zoni ispadanja.

Goal Darida (Penalty) Köln 0-1 Freiburg - 02-11... by Bundes_Liga