Fora godine - Liverpul hakovao našeg Sergeja!

Izvor: Sportske.net, 03.Jun.2018, 12:55   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Fora godine - Liverpul "hakovao" našeg Sergeja!

U Laciju se prvo začudili, a onda je otkrivena čitava stvar.

Znate li ko je igrač godine u Laciju?

Pa to je lako, Sergej? Ili Imobile koji je dao 41 gol u svim takmičenjima?

Ma ni govora, idol navijača je Lukas Leiva. Osvojio je 70% glasova i zahvalio se navijačima Rimljana.

Svi su ostali u šoku, a onda je izgleda otkriveno šta se desilo.

Navijači Liverpula su provalili kampanju na netu, odmah se organizovali i besomučno glasali >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportske.net << za svog nekadašnjeg igrača.

On je svojevrsni kult na "Enfildu" posle deset godina provedenih među Redsima.

Oko 30 000 glasova otišlo je Lukasu Leivi, uz njega u konkurenciji su bili Sergej, Imobile i Luis Alberto.

Leiva je odigra 50 mečeva u debitantskoj sezoni za Lacio, dao četiri gola, ali jasno, daleko od toga da je igrač sezone, pa se mnogi pitaju koliko Lacio ima navijača na netu, kada je Brazilac odneo ovako ubedljivu pobedu.

Italijani nisu imali kud, čestitali su mu titulu najboljeg igrača u klubu.

Nastavak na Sportske.net...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Sportske.net. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Sportske.net. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.