Filipović nije završio trku zbog problema s patikom

Izvor: Studio B, 14.Avg.2013, 18:17   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Filipović nije završio trku zbog problema s patikom

Srpski atletičar Predrag Filipović rekao je da zbog problema sa opremom, odnosno patikom, nije završio trku na 50 kilometara u brzom hodanju.

Filipović je imao nezgodan peh na 18. kilometru kada mu je pukla patika. "Smatram da sam odlično tempirao formu i da sam na Svetsko prvenstvo došao spreman. Tokom trke dobro sam se osećao, i imao prolaze koji su mi garantovali rezultat oko tri sata i 55 minuta. Na 11. kilometru primetio sam da mi se vrh đona odlepio. Kako je tekla >> Pročitaj celu vest na sajtu Studio B << trka situacija sa đonom je bila sve gora, da bi oko 18 kilometra skroz otpao", rekao je Filipović. "Napominjem da mi je mnogo teško i žao jer nikad nisam bio spremniji", dodao je srpski atletičar.   

Današnji program prvenstva, što se tiče nastupa srpskih atletičara, završen je. Sutra od 8.20 nastup počinje Asmir Kolašinac u kvalifikacijama bacanja kugle, dok je u 19.00 na programu finale trke na 400 metara s preponama u kojoj će učetvovati Emir Bekrić.

Nastavak na Studio B...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Studio B. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Studio B. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.