Filadelfija ubedljiva protiv Lejkersa, Marjanović dao 10 poena

Izvor: Vesti-online.com, 11.Feb.2019, 01:00   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Tim iz Los Anđelesa konkurentan samo u prvoj četvrtini, domaćin pobedio sa 143:120.

I u drugoj utakmici po dolasku u Filadelfiju iz Klipersa Boban Marjanović je dobio lepu minutažu. Iako je igrao minut manje (13.24) nego protiv Denvera, bio je efikasniji. Postigao je deset poena (u prvom meču četiri), uz samo jedan promašaj (5-6), a imao je i po jedan skok i dodavanje.

Najzaslužniji za pobedu domaćina bio je Džoel Embid s 37 poena, ali je dva više postigao >> Pročitaj celu vest na sajtu Vesti-online.com << as Lejkersa Kajl Kuzma. Najsjajnija zvezda gostiju Lebron Džejms dao je 18.

Tobi & Bobi.statefarm #HereTheyCome pic.twitter.com/rLgWSpGkhF— Philadelphia 76ers (sixers) February 10, 2019

Nastavak na Vesti-online.com...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Vesti-online.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Vesti-online.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.