Fetel: Šokiran sam

Izvor: B92, 30.Dec.2013, 13:43   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Fetel: Šokiran sam

Šampion Formule jedan, Nemac Sebastijan Fetel, izjavio je da je šokiran zbog nesreće koja se dogodila njegovom kolegi Mihaelu Šumaheru.

"Šokiram sam i nadam se da će mu biti bolje što je pre moguće", rekao je Fetel nemačkim medijima.

"Nadam se da će njegova porodica imati dovoljno snage", dodao je četvorostruki šampion Formule 1.

Bivši šampion Formule jedan Mihael Šumaher i dalje se bori za život, rekli su lekari bolnice u Grenoblu i dodali da je suviše >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << rano davati bilo kakve prognoze.

Oni su kazali da se Šumaher, posle nesreće na skijanju, nalazi u komi i da je njegovo zdravstveno stanje kritično, kao i da sigurno ne bi preživeo da nije nosio kacigu.

Teška povreda Mihaela Šumahera zadobijena na skijanju u Francuskoj izazvala je brze reakcije širom sveta.

Nastavak na B92...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.