Federer osvojio titulu u Majamiju

Izvor: B92, 31.Mar.2019, 20:41   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Federer osvojio titulu u Majamiju

Švajcarski teniser Rodžer Federer osvojio je titulu na Mastersu u Majamiju, pošto je u finalu ubedljivo savladao Amerikanca Džona Iznera 6:1, 6:4.

Džon Izner je u finale Mastersa u Majamiju koje se igra na "Hard Rok Stadionu", koji je dom NFL ekipe Majami Dolfinsa, došao kao branilac titule, ali je na kraju ipak ostao "kratkih rukava".

Federer >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << je u jednom blic krig prvom setu slavio sa 6:1, pošto je uspeo u potpunosti da nadigra američkog tenisera za svega 12 minuta tenisa, a prvi gem je bio ubedljivo najduži.

U Drugom setu, švajcarski teniser i nekada prvi reket sveta, rvao se sa Iznerom čitavih sat i po vremena, da bi na kraju sa 6:4 osvojio novu titulu u svojoj dugačkoj i lepoj profesionalnoj karijeri.

Ovo je Federeru bio četvrti trofej Mastersa u Majamiju i ukupno 28. u karijeri, a nagradni fond ovogodišnjeg turnira je bio 7.972.535 dolara.

Nastavak na B92...



Povezane vesti

Federer osvojio titulu u Majamiju

Izvor: Nezavisne Novine, 31.Mar.2019

Švajcarski teniser Rodžer Federer osvojio je titulu na Mastersu u Majamiju, pošto je danas u finalu ubjedljivo savladao Amerikanca Džona Iznera 6:1, 6:4.

Nastavak na Nezavisne Novine...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.