Izvor: BKTV News, 05.Apr.2018, 22:25 (ažurirano 02.Apr.2020.)
FIFA objavila koliko će zaraditi sudije na SP u Rusiji
Lepe vesti za Mažića i njegove kolege
Svetska fudbalska federacija objavila je koliko novca će zaraditi arbitri na Svetskom prvenstvu u Rusiji.
Glavne sudije, njih 36, među kojima je i Milorad Mažić, dobiće fiksnih 57.000 evra, a za svaku utakmicu na kojoj budu delili pravdu zaradiće dodatnih 2.500 evra. Znatno manje novca završiće na računima 63 pomoćna arbitra koji će uz fiksnih 20.000 dobiti i 1.600 po utakmici.
FIFA je na ovaj način značajno povećala plate sudija, s obzirom na to da su sudije na ranijim prvenstvima mogle da zarade do 40.000 evra.
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta BKTV News. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta BKTV News. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.









