Izvor: B92, 27.Avg.2017, 20:15   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Ekipa Torina savladala je Sasuolo sa 3:0 u drugom kolu Serije A.

Na meču smo videli evrogol Andree Belotija, kao i pogodak Srbina Adema Ljajića.

Ekipa Siniše Mihajlovića odigrala je odličan meč i tako posle remija u prvom kolu ostala neporažena i uzela tri boda.

U 44. minutu Lorenco De Silvestri je centrirao, a Andrea Beloti je atraktivnim volejom savladao Andreu Konsiljija.

Sa tim rezultatom se otišlo na odmor, a do kraja meča "Bikovi" >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << su uspeli da postignu još dva gola.

Posle velike greške odbrane gostujućih igrača, Falke je nesebično asistirao Ljajiću koji je lako postigao pogodak. Konačnih 3:0 u 88. minutu postavio je Obi, na asistenciju Belotija.

Torino ima četiri boda iz dva kola, dok je Sasuolo ostao na jednom.