Everton i Čelzi zakazali novi meč

Izvor: Sportski Žurnal, 29.Jan.2011, 19:21   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Ekipe Evertona i Čelzija ponovo će odmeriti snage u četvrtom kolu FA kupa, jer je meč u subotu završen rezultatom 1:1.
Everton je bio bolja ekipa tokom većeg dela utakmice, a do vodećeg pogotka domaćin je došao preko Luja Sahe u 62. minutu.
Čelzi je tek nakon primljenog gola počeo da igra nešto agresivnije, a izjednačio je Salomon Kalu u 75. minutu.
Reprezentativac Srbije Branislav Ivanović odigrao je celu utakmicu za Plavce.
Prema pravilima FA kupa, u slučaju da se utakmica završi bez pobednika, igra se novi meč. Tek ako i u drugom...

Nastavak na Sportski Žurnal...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Sportski Žurnal. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Sportski Žurnal. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.