Izvor: Blic, 07.Apr.2014, 20:20 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Eto počeo da trenira, možda zaigra protiv PSŽ
Napadač Čelsija Samjuel Eto počeo je da trenira posle oporavka od povrede i mogao bi da zaigra na revanš utakmici četvrtfinala Lige šampiona protiv Pari Sen Žermena.
Iskusni Kamerunac, koji je prošlog meseca napunio 33 godine, pauzirao je poslednje dve nedelje zbog povrede zadnje lože, a danas je prvenstveno bio fokusiran na trčanje i istezanje, prenosi londonski Gardijan.
Povratak na teren vrsnog golgetera predstavlja veliko ohrabrenje za menadžera >> Pročitaj celu vest na sajtu Blic << Žozea Murinja pred važan meč na Stamford Bridžu, gde "plavci" dočekuju Parižane sa dva gola minusa, navodi list.
Eto je ove sezone postigao za Čelsi 11 golova u Premijer ligi i Ligi šampiona, sve na domaćem terenu.
Čelsi je u prvoj utakmici poražen u Parizu rezultatom 3:1, a revanš na Stamford Bridžu igra se u utorak od 20.45 sati.
Najčitanije SADA:









