Emir Bekrić četvrti u Ostravi

Izvor: Sportski Žurnal, 17.Jun.2014, 23:05   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Emir Bekrić je osvojio četvrto mesto na mitingu u Ostravi u trci na 400 metara s preponama. Bekrić je stazu pretrčao za 49,96 sekundi.
(FOTO: AP)
Svako sledeće takmičenje je važan korak u pripremi za zacrtan cilj ove godine. Svaka prepona, vreme koje ostvarim mi znači da bih mogao zajedno sa trenerom da analiziram i radim dodatno na onim stvarima koje će doprineti da budem samo još bolji – rekao je Bekrić posle trke u Ostravi.
Prvo mesto na trci osvojio je Neil Flaneri iz Velike Britanije (48,80 sekundi), drugi je bio Estonac Magi Rasmus (48,87), dok je treći bio Amerikanac Ešton Ito (48,94).