
Izvor: B92, 30.Apr.2020, 14:28
Ekip: PSŽ šampion
Fudbalski savez Francuske doneo je odluku da završi sezonu u Ligi 1 i da šampionsku titulu dodeli Pari Sen Žermenu, prenosi list Ekip.
Ovu odluku još uvek nije zvanično potvrdio ni Fudbalski savez Francuske ni Liga 1.
PSŽ je u trenutku prekida prvenstva zbog pandemije virusa korona bio na vrhu tabele i imao 12 bodova više od Olimpika iz Marseja.
Kako prenosi Ekip, doneta je odluka o ispadnju pa će u niži rang fudbaleri Amjena i Tuluza, dok će promociju u najviši ran francuskog fudbala imati Lorijen i Lans.
Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.