Izvor: B92, 24.Jan.2004, 13:00 (ažurirano 02.Apr.2020.)
EFES liga: bez pravog derbija u 14.kolu
Ovog vikenda nastavlja se takmičenje u domaćoj prvoj EFES košarkaškoj ligi. Četrnaesto kolo neće doneti nijedan pravi derbi, a najinteresantnije bi trebalo da bude u Novom Sadu, gde Vojvodina dočekuje nišku ekipu Ergonom Best.
Na konferenciji za novinare pomoćni trener Vojvodine Dragiša Šarić izjavio je da je Vojvodina favorit, ali i da je očekuje vrlo teška utakmica.
"Pobeda u Nišu, u prvom krugu, daje nam pravo da sutrašnji duel dočekamo kao favoriti, medjutim, >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << Ergonom je veoma dobra ekipa i da bi došli do pobede moramo taj susret veoma ozbiljno shvatiti", rekao je Šarić.
On je ocenio da najveća opasnost po njegovu ekipu dolazi od Vladimira Djokića, Andrije Ćirića i Slobodana Božovića i ukazao da Nišlije posebno dobro igraju u gostima, "kada su rasterećeni imperativa pobede". Šarić je rekao da u Vojvodini nema povredjenih igrača, osim Milana Gurovića koji se žali na lakšu povredu, ali će i on nastupiti na ovom meču.








