Džudo: Serbia Open 8. novembra

Izvor: B92, 06.Nov.2009, 12:20   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Džudo: "Serbia Open" 8. novembra

Džudo klub Crvena zvezda biće organizator turnira "Danrho Serbia Open" koji će biti održan 8. novembra u Šumicama.

Na turniru će učestvovati takmičari iz 20 država, među kojima se nalaze i osvajači, olimpijskih, svetskih i evropskih medalja. Posle turnira, crveno-beli' će organizovati trening kamp koji će biti održan od devetog do 12. novembra, takođe u Šumicama.

Program u nedelju počinje nezvaničnim vaganjem, posle čega sledi zvanično, >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << a zatim žrebanje. Početak borbi zakazan je za 11, a svečano otvaranje biće održano od 19:45. U 20 časova počinju finalne borbe.

Prvo mesto u kategorijama biće nagrađivano sa po 1.000 evra, a ista suma pripašće i najboljem takmičaru.

Organizator će pored novčanih nagrada, dodeliti medalje za prvo, drugo i dva treća mesta, pehare za prvake u svim kategorijama, kao i pehar za najbolju ekipu.

Satnica turnira:

07.00 – 08.00 Nezvanična vaga

08.00 – 09.00 Zvanična vaga

09.00 – 10.00 Žrebanje

11.00 Početak takmičenja

19:45 – 20.00 Svečano otvaranje

20.00 – 21.00 Finalne borbe

Nastavak na B92...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.