Izvor: RTS, 10.Mar.2015, 12:41 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Dron sa brazilskom zastavom u Buenos Airesu
Na meču Dejvis kupa između Argentine i Brazila, u Buenos Airesu, pojavio se dron sa zastavom Brazila.
Reprezentacija Argentine dočekaće u četvrtfinalu Dejvis kupa Srbiju, nakon preokreta i pobede protiv Brazila 3:2, a meč u Buenos Airesu obeležio je dron sa brazilskom zastavom.
Navijači Brazila u glavnom gradu Argentine, >> Pročitaj celu vest na sajtu RTS << iznad kompleksa gde se igrao meč, pustili su dron sa svojom zastavom, identičan onom koji su Albanci "patentirali" u Beogradu nakon čega je došlo do incidenata i prekida utakmice u kvalifikacijama za prvenstvo Evrope.
Ipak, ni to nije pomoglo Brazilcima, jer je Federiko Delbonis u petom odlučujućem meču savladao Tomaza Belučija sa 3:1 u setovima.
Duel četvrtfinala između Argentine i Srbije na programu je od 17. do 19. jula.








