
Izvor: Sportski Žurnal, 02.Avg.2013, 17:20 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Drakulić: Ne pregovaramo sa Žukom, Babović bi značio timu
Sportski direktor Vojvodine Saša Drakulić negirao je da taj klub pregovara sa nekadašnjim igračem Partizana Antonelom Žukom i dodao da je „daleko” dolazak Simona Vukčevića.
(FOTO: O. Ademovski)
– Apsolutna je neistina da pregovaramo sa Žukom. Nije interesantan za nas pre svega zbog njegovih godina. Što se tiče Simona Vukčevića, razgovarali smo pre mesec dana, ali je realizacija daleko – rekao je Drakulić u izjavi dostavljenoj >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportski Žurnal << medijima.
Za Vojvodinu je u prijateljskoj utakmici protiv ČSK–a nastupio i bivši igrač Partizana Stefan Babović.
– Stefan je igrao utakmicu, iskusan je i značio bi timu. I dalje teku pregovori. Razmišljamo i o još jednom štoperu – rekao je on.
Vojvodina je u prvih pet utakmica u kvalifikacijama za Ligu Evropa ostvarila četiri pobede. Drakulić je rekao da je cilj kluba da bude u vrhu srpskog fudbala i da izbori plasman u Evropu.
– Napravili smo dobar tim i dobar menadžment. Pre svega želimo da budemo u vrhu srpskog fudbala. Glavni cilj svake godine je mesto koje vodi u Evropu. Svaku utakmicu se trudimo da pobedimo. A o tituli zaista ne razmišljamo, dugo je prvenstvo – rekao je Drakulić.
Vojvodina je odigrala u četvrtak u Novom Sadu nerešeno 2:2, u prvoj utakmici trećeg kola kvalifikacija za Ligu Evropa. Revanš je na programu sledećeg četvrtka u Bursi.
Nastavak na Sportski Žurnal...
Drakulić: Hoćemo Babovića, ne želimo Žuku, Stepanov na čekanju
Izvor: Sportski Žurnal, 03.Avg.2013, 12:26
Sportski direktor Saša Drakulić demantuje da je Vojvodina zainteresovana za Brazilca Žuku, svojevremeno prvotimca Partizana:. (FOTO: O. Ademovski). – Ne znam odakle to. Jednostavno, nije istina da Vojvodina hoće Žuku.. Šta kažete na priče o angažovanju Simona Vukčevića?. – O tome smo s...