Dragana Tomašević se nada četvrtom finalu na EP

Izvor: Telegraf.rs, 03.Jul.2016, 11:31   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Dragana Tomašević se nada četvrtom finalu na EP

Odbrojavanje za Prvenstvo Evrope u Amsterdamu uveliko je počelo. Naši predstavnici boriće se da pomere svoje granice i takmičiće se sa najboljim atletičarima iz 50 zemalja Evrope.

Dragana Tomašević, najbolja je srpska bacačica diska i ona će biti jedna od 11 predstavnika Srbije na EP. Normu za ovo takmičenje ona je ispunila još prošle godine kada je na takmičenju u Holandiji bacila 60.45 metara.

Posle toga je na svakom takmičenju do danas potvrđivala normu. >> Pročitaj celu vest na sajtu Telegraf.rs <<

- Jedan deo priprema smo sproveli u Medulinu (Hrvatska), gde smo dobro radili i trenirali, a završni deo realizujemo u Sremskoj Mitrovici. Ovo će biti moje četvrto Evropsko prvenstvo, pa se stoga nadam i četvrtom finalu - rekla je članica Atletkog kluba “Sirmium” iz Sremske Mitrovice.

Bacanje diska na programu je prvog dana takmičenja (6.jul) , prva kvalifikaciona grupa od 12.05h, a druga od 13.15h. Finale u ovoj disciplini očekuje nas 8.jul u 20.50h.

(Telegraf.rs=

Nastavak na Telegraf.rs...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Telegraf.rs. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Telegraf.rs. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.