Izvor: MozzartSport.com, 18.Apr.2021, 17:32

Dortmundovi vunderkindovi rešili Verder, Haland prebacio 50 datih golova (VIDEO)

Haland i Rejna nezaustavljivi po tim iz Bremena - 4:1
Posle kiksa Ajntrahta, Borusija Dortmund je morala da dobije Verder kako bi se upetljala u borbu za Ligu šampiona i to je i učinila - 4:1 (3:1). Gosti su poveli preko Milota Rašice i napravili probleme Mlilionerima, ali onda su mlade snage proradile i Verderu nije bilo spasa.
Rašica je u 14. minutu najavio da bismo mogli da gledamo vrlo uzbudljiv susret, ali se ispostavilo da je Dortmund već do poluvremena rešio pitanje pobednika.
Talentovani Đovani Rejna možda je najzaslužniji za to što je Borusija uspela da se uključi u utakmicu. Prelep gol postigao je fudbaler iz SAD-a. Dobio je loptu na ivici šesnaesterca...