Izvor: RTS, 16.Jan.2021, 18:40

Dortmund prosuo bodove, goleada u Volfsburgu

Fudbaleri Borusije iz Dortmunda odigrali su nerešeno 1:1 sa Majncom u 16. kolu Bundeslige.
"Milioneri" nisu ostvarili pobedu, kao što su mnogi očekivali, a na kraju su se i borili za jedan bod.

Meč je odlično počeo za domaće, pošto je Erling Holand zatresao mrežu u drugom minutu, ali je ubrzo usledio hladan tuš - VAR je poništio gol.
Majnc je poveo golom Oztunalija u 57. minutu, a izjednačenje je doneo Menije u 73. minutu.
Volfsburg i Lajpcig su odigrali nerešeno 2:2, a kako je sinoć Leverkuzen ostao praznih šaka, Bajern ima idealnu priliku da se odlepi od pratilaca.
Keln i Herta su odigrali 0:0, a golova nije bilo ni na meču Hofenhajma i Arminije, dok je Verder sa 2:0 savladao Augsburg.