Dodić: Čak je i Randers povoljan protivnik posle Rubina

Izvor: Blic, 19.Jul.2013, 17:32   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Dodić: Čak je i Randers povoljan protivnik posle Rubina

Trener fudbalera Jagodine Mladen Dodić rekao je da se Randers, posle Rubina iz Kazanja, može smatrati povoljnim protivnikom u trećem kolu kvalifikacija za Ligu Evropa.

"Posle takve 'sreće' u žrebu za drugo kolo kvalifikacija, opet smo dobili dobrog protivnika. Ovaj za treće kolo je još bio i povoljan žreb", rekao je Dodić.

Jagodina je u prvoj utakmici drugog kola kvalifikacija izgubila na svom terenu od Rubina sa 3:2, dok će se revanš igrati sledećeg četvrtka >> Pročitaj celu vest na sajtu Blic << u Rusiji. Randers je prošlu sezonu završio na trećem mestu na tabeli danskog prvenstva.

"Naravno, očekujem lakši posao ako se plasiramo u treće kolo, jer svako ko prođe Rubin, favorit je za plasman u grupnu fazu Lige Evrope", istakao je Dodić.

On je rekao da se njegova ekipa neće predati u revanšu protiv Rubina, ali da će u Rusiji imati još teži posao.

"Drugo poluvreme protiv Rubina je pokazalo da nema predaje i cilj nam je da u revanšu celu utakmicu odigramo na tom nivou, iako smo svesni da ćemo posle tog drugog poluvremena, Rubin još ozbiljnije shvatiti, tako da nas očekuje još teži posao", rekao je trener Jagodine.

Prva utakmica trećeg kola kvalifikacija za Ligu Evropa igraće se 1. avgusta, dok je revanš nedelju dana kasnije.

Najčitanije SADA:

Nastavak na Blic...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Blic. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Blic. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.