Izvor: Nezavisne Novine, 27.Mar.2017, 16:44   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Dobio crveni karton zbog faula nad sudijom

Na derbiju brazilskog prvenstva između Vasko de Game i Flamenga viđena je neobična scena koja je u sjenu bacila sve drugo viđeno na terenu jer je iskusni napadač Vasko de Game Luis Fabijano isključen je zbog faula nad sudijom.

U 54. minutu Luis Fabijano je oštro startovao i dobio žuti karton, počeo je da protestuje kod glavnog sudije, dok su prilazili jedan drugom, a onda je sudija umalo pao kao pokošen, iako je djelovalo da među njima nije bilo fizičkog kontakta. >> Pročitaj celu vest na sajtu Nezavisne Novine <<

Mada navijači tvrde da se radilo o neviđenoj simulaciji glavnog sudije, poslije pregledanja usporenog snimka, ne može se poreći da je bilo neznatnog kontakta u predjelu stomaka, što je možda poremetilo ravnotežu sudije.

Bilo kako bilo, Luis Fabijano je dobio i crveni karton zbog "faula nad sudijom". Derbi je završen nerješenim rezultatom 2:2.

(RTS)

Nastavak na Nezavisne Novine...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Nezavisne Novine. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Nezavisne Novine. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.