Izvor: Sportski Žurnal, 22.Jun.2011, 05:50 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Dnevnik iz Pohorja: Iliću, dokaži se
Piše: Stefan Babović
Posle sedam dana rada promenili smo sredinu i stigli u Sloveniju. Samo se put odužio.
Let bez turbulencija od Beograda do Ljubljane mi je prijao, što se ne može reći za vožnju autobusom do Pohorja. Na točkovima smo proveli dva sata, dosadu sam prekratio kibicujući kartaške igre u kojima su učestvovali Tomić, Šćepović i golmani Stojković i Živković. Nisam zapamtio ko ima najviše pobeda, ali ću sledećih >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportski Žurnal << dana pratiti intenzivnije njihove partije.
Dnevnik pišem pre polaska na ručak. Put me je izmorio i baš ću dobro da jedem. Biće to krajnje neprofesionalan obrok, ali jedan dan nije strašno. Već danas sam ponovo u sportskom režimu.
Prelazni rok je buran, pratimo vesti i čekamo ko će nam se priključiti. Napustili su nas Jovanović i Fejsa, nisam stigao da ih čujem, sigurno ći ih pozvati kad završe preglede u Krakovu i Atini. Mi ostajemo ovde da treniramo. Stigao sam da se odmorim do večernjeg treninga i da budem spreman, jer nam šef Stanojević daje samo najteže vežbe!
Imam i novog cimera. Pošto je Ivica Iliev otišao u Poljsku, sad delim sobu sa Sašom Ilićem. E, da ga vidim kako će da se pokaže! Ili da ga menjam?
Nastavak na Sportski Žurnal...







