Izvor: Sportski Žurnal, 11.Sep.2013, 14:23 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Đurđić: Oporavak ide po planu
Potencijalni srpski reprezentativac Nikola Đurđić, koji je pre mesec dana pokidao prednje ukrštene ligamente, na teren će se vratiti najverovatnije u februaru.
(FOTO: NTB)
– Za sada sve ide kao što je planirano. Ovaj period je malo dosadan, ali jako bitan. Trudim se da što pre u potpunosti ispravim i savijem koleno. U Ukrajini sam, zato što sam hteo da idem kod najboljeg, a Andreja Milutinović to >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportski Žurnal << sigurno jeste što se tiče oporavka. Neki bi rekli da je on Mesi u svom poslu. Ovde imam sve uslove koji su mi potrebni za sada – kazao je Đurđić.
Napadač nemačkog drugoligaša Grojter Firta istakao je da neće žuriti sa povratkom na teren.
– Moj cilj je da se pre svega spremim za početak drugog dela sezone. Sve ranije od toga bio bi veliki rizik – naveo je Đurđić.
On je do sada u dresu nemačke ekipe odigrao 18 utakmica i postigao šest golova.
Nastavak na Sportski Žurnal...


















