Izvor: MozzartSport.com, 03.Nov.2020, 05:11
Đurđević pobegao od ofsajda i doneo trijumf Sportingu (VIDEO)
Šesti pogodak u sezoni - 1:0
Raspucao se Uroš Đurđević!
A kada je tako, onda je i Sportingu iz Hihona mnogo lakše da igra i pobeđuje. Crveno-beli su dočekali na svom terenu Kasteljon u 10. kolu Segunde, a Đurđević je postigao jedini gol na utakmici i tako je doneo nove bodove svom timu - 1:0 (1:0).
Ne daje Sporting lako golove, zato mu je izuzetno važno da Đuka - kako mu piše na dresu - bude u svojoj prepoznatljivoj formi.
On >> Pročitaj celu vest na sajtu MozzartSport.com << je svoj posao odradio u 40. minutu kada je fenomenalno ispratio akciju i postigao gol iz lake pozicije. Dok se gleda snimak stiče se utisak da je ofsajd, međutim na usporenom snimku se jasno vidi da je Đurđević bio u dozvoljenoj poziciji i da je pogodak čist.
Nekadašnji golgeter Partizana i Rada je na ovaj način stigao do šestog gola u sezoni i drži drugo mesto najboljih strelaca u ligi. Ovaj gol nova je potvrda njegovih dobrih partija.
Tagovi:
Tagovi:
Nastavak na MozzartSport.com...














