Izvor: Vesti-online.com, 23.Maj.2018, 22:04 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Đukić: Uspešna sezona, sve čestitke igračima
Trener fudbalera Partizana Miroslav Đukić, posle večerašnje pobede protiv Mladosti iz Lučana sa 2:1 u finalu Kupa Srbije, izjavio je da je ekipa na pravi način završila sezonu.
- Svakako uspešna sezona, normalno je da ima padova i uspona. Najdraže mi je zbog igrača, znam koliko su se oni mučili i koliko su želje imali. Ovo je ekipa kojoj ne mogu ništa da zamerim, vrhunska sezona je završena i čestitam igračima - rekao je Đukić nakon što je osvojio prvi trofej u trenerskoj karijeri.
Nastavak na Vesti-online.com...
Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Vesti-online.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Vesti-online.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.











