Izvor: S media, 10.Maj.2011, 16:19 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Đora grickao kikiriki dok su Englezi punili "orliće"
Milovan Đorić je zbog svog ponašanja i načina vođenja utakmica imao sukob sa navijačima još kao selektor "A" reprezentacije, te mlade selekcije, a tradicija je nastavljena i sa "orlićima" do 17 godina.
EP U-17: Bruka Bata Đorinih dečaka
Đorić: Nisu ispunili moja očekivanja!
Bata Đora pred EP: Biće teško
Bata Đora vladar iz senke?
Debakl i od Engleske (0:3) u poslednjem kolu Grupe A Evropskog prvenstva za >> Pročitaj celu vest na sajtu S media << igrače do 17 godina iznervirao je oko 4.000 navijača na stadionu u Inđiji, ali "čašu" je dodatno prelilo ponašanje selektora Milovana Đorića koji je tokom većeg dela utakmice nezainteresovano sedeo i grickao kikiriki.
- Đoro ubi nam decu - otelo se tokom utakmice jednom navijaču sa tribina, a i ostatak stadiona častio je zvižducima neuspešnog selektora.
Od ove selekcije "orlića" mnogo se očekivalo naročito ako se zna da su deset meseci, još od avgusta prošle godine, igrači praktično bili non-stop zajedno.
Boban Bogdanović generalni sekretar fan kluba "Orlovi" najavio je da će u četvrtak u 12 časova u Knez Mihailovoj ulici u Beogradu biti organizovan protest protiv Milovana Đorića.
- Protest će biti organizovan pod sloganom "Đorić je ološ srpskog fudbala". Tomislav Karadžić je preko priučenog konobara upropastio ovu decu. Dosta je više da samo kod nas matorci koji nemaju pojma o fudbalu vode mlađe selekcije - rekao je Bogdanović.
A šta je Milovan Đorić rekao povodom debakla na Evropskom prvenstvu možete pročitati OVDE.
(Alo)
"Orlovi": Đorić je ološ srpskog fudbala
Izvor: S media, 10.Maj.2011
Milovan Đorić, selektor kadetske reprezentacije Srbije koja je doživela fijasko na Evropskom prvenstvu u našoj zemlji našao se na udaru mnogih. .."Orlići" remizirali sa Francuzima..Milovan Đorić seo u novu fotelju uz pomoć Ljupka Petrovića..EP U-17: Bruka Bata Đorinih dečaka..Boban Bogdanović,...












